شرایط و ضوابط


قوانین استفاده از سایت:


 فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است. مسئولیت صحت و کیفیت آگهی های داخل سایت به عهده آگهی دهنده بوده و سایت فرا تری دی  هیچ گونه مسئولیتی در این قبال نداشته،با ارسال یک آگهی در سایت فرا تری دی، مسئولیت حقوقی کامل مضمون آن و بررسی صحت و مطابقت آن با قوانین و یا اخلاق حسنه و عرف اسلامی به عهده شما خواهد بود، و در ضمن، شما پیشاپیش موافقت خود را با شرایط عنوان شده در زیر اعلام کرده‌ اید.
موارد ممنوعیت و یا محدودیت استفاده از فرا تری دی:


بدون ایجاد محدودیت در روش‌های برخورد در حیطه قانون و اختیارات اداره این سایت، در صورتی که به این نتیجه برسیم که کاربری مشکل ایجاد می‌کند یا الزامات قانونی خود را زیر پا می‌گذارد، به حقوق معنوی و یا قانونی شخص ثالث تجاوز می‌کند، یا نسبت به تعهدات خود و نفس سیاست‌ های ما متناقض عمل می‌کند، می‌توانیم خدمات و حساب کاربردی کاربر را محدود کنیم، به تعلیق درآوریم و یا آن را مسدود کنیم، به گونه‌ای که از دسترسی وی به سایت‌ها و دیگر مضامین، خدمات و ابزارهایمان ممانعت به عمل آورده، به تأخیر بیاندازیم یا مضامین او را حذف کنیم، همچنین به منظور جلوگیری از ورود کاربر به سایت و دور نگه داشتن او از فضای سایت، اقدامات لازم فنی و قانونی انجام می‌شود. به علاوه، ممکن است، در شرایط مناسب و به صلاحدید خودمان، اکانت‌های کاربرانی را که نسبت به حقوق معنوی و قانونی شخص ثالث تخطی کرده و این عمل را تکرار کنند، به حالت تعلیق در آوریم و یا مسدود کنیم. ما همچنین حق لغو کردن اکانت های تأیید نشده یا اکانت هایی که برای مدت طولانی فعال نبودند را می‌داریم. لذا ضمن قرارداد حاضر و عقد خارج لازم کاربر به ما وکالت با اسقاط حق عزل اعطاء کرده، تا بنا به تشخیص ما هر یک از موارد بیان شده در بالا اعمال شود و حق هرگونه اعتراض و ادعایی را از خود سلب کند.همچنین شما موافقت کرده و تعهد داده اید تا موارد زیر را انجام ندهید:

هر عملی (به صلاحدید خودمان) که تحمیل کند یا ممکن است بی دلیل، ناخواسته شده‌‌ یا بطور نامناسب فشار زیادی را به زیرساختار سازمان ما تحمیل کند.
فایلهایی که کاربران برای فروش میگزارند تماما میبایست اورجینال باشد و حتما فایل گذار صاحب اثر باشد..


عکسهایی که به عنوان عکس پیشنمایش قرار میدهید باید منطبق با عرف و همراستا با سیاستها و قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.


ایجاد مزاحمت یا تلاش برای ایجاد مزاحمت به کاربران دیگر. درج پیامهای غیر اخلاقی و کذب در بخش نظرات؛ ممنوع میباشد.


فعالیت کاربران در بخش کاریابی میبایست همراستا با سیاستها و قوانین جمهوری السلامی ایران باشد. ثبت آگهی های غیر اخلاقی و غیر عرف ممنوع میباشد.


در بخش کاریابی تا زمانی که سفارش گیرنده کار شمارا انجام نداده است وجهی به حساب شخص وایریز نکنید. مسعولیت این کار با خود شماست و سایت مسعولیتی در این زمینه ندارد. ممکن است فرا تری دی بنا به خواست و دلایل خود تخفیفات فصلی و مناسبتی بگزارد؛ شما موافقت کرده اید که با تخفیفات و قیمت گذاریهای جدید مخالفتی ننمایید.
هزینه و خدمات:


کاربرانی که اقدام به فروش فایلهای خود مینمایند میزان 10 تا 20 درصد از وجه فروخته شده به عنوان پورسانت سایت کسر گشته و الباقی به کیف پول کاربران واریز میشود( عدد دقیق پورسانت زمان ثبت فایل قابل مشاهده است)


کاربرانی که در بخش کاریابی فعالیت میکنند موضف به خرید بسته برای ثبت یا قبول پروژه میباشند.تمام کاربرانی که فایلی برای فروش گذاشته اند موظفند پس از فروش  در صورت مشکل دار بودن فایل و موارد دیگر به مدت 48 ساعت پاسخگوی فرد خریدار باشد.


فرا تری دی موظف به رسیدگی به این چنین تخلافت میباشد. و در صورتی که فروشنده پاسخگو نباشد وجه خریدار عودت داده میشود.


اما بعد از گذشت 48 ساعت فروشنده و فراتری دی هیچ مسعولیتی بابت فایل فروخته شده ندارند.
سخن پایانی:


ممکن است فرا تری دی گاه گاهی سیاست های کاری خود را بهبود و یا تغییر دهد. ما به شما پیشنهاد می کنیم که هر چند وقت یکبار این صفحه را مطالعه کنید تا از تغییرات احتمالی سیاست ها آگاه شوید. چنانچه هر سوالی درباره قوانین و سیاست های سایت فرا تری دی داشتید می توانید آنرا با ما در میان بگذارید.