حریم خصوصی


فرا تری دی بر حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران خود تاکید ویژه‌ای دارد. شما به عنوان یکی از اعضای فرا تری دی برای ایجاد حساب کاربری، اطلاعاتی نظیر نام و ایمیل و شماره خود را وارد خواهید کرد که تنها برای ارائه‌ی خدمات بدون نقص از طرف فرا تری دی کاربرد دارند و نزد ما محفوظ خواهند ماند.


حساب کاربری:

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. فرا تری دی هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، فرا تری دی همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی فرا تری دی و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند


فایل ها:

فایل های آپلود شده در حساب شما به هیچ عنوان در اختیار فرد دیگری قرار نخواهد گرفت تا زمانی که شما اقدام به اشتراک گذاری آنها می کنید. ما بخشی از فایل های شما را به صورت کد گذاری شده ذخیره می کنیم تا امکان ردیابی و مشاهده آن وجود نداشته باشد ولی در هنگام دانلود این بخش به شکل اولیه در خروجی قرار می گیرد.

به جز صاحب اثر هیچ فرد دیگری حتی پشتیبانی سایت هم به فایل دسترسی ندارد.


محافظت از اطلاعات:

فرا تری دی هیچ یک از اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی کند و همچنین آنها را به شخص و یا اشخاص ثالثی منتقل نمی کند مگر اینکه به موجب قانون و یا حکم قانونی باشدفرا تری دی  دارای سه بخش اطلاعاتی است: آمار جمع آوری شده درباره کاربران، ترافیک سایت و اطلاعات مرتبط با سایت. ما از مشخصه های فردی شما فقط به منظور پاسخگویی به خودتان و یا برای تهیه گزارشات آماری در جهت شناخت بهتر کاربران استفاده می نماییم. فرا تری دی log file ها و database هایی از اطلاعات کاربران برای تجزیه و تحلیل نحوه استفاده آنها در طی هر ماه ایجاد می نمایید. به این ترتیب می توانیم درک بهتری از سایت داشته باشیم و محتوایی را که در سایت ارائه می دهیم را بهبود ببخشیم. البته این اطلاعات در بر گیرنده مشخصه های فردی و شخصی تک تک کاربران است. بار دیگر خاطر نشان می کنیم هیچ یک از اطلاعات فردی و شخصی شما را به هیچ شخص ثالثی ارائه نمی کنیم مگر اینکه با اجازه خودتان باشد و یا اینکه به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشیم.