خبرهای دنیای سه بعدی را در وبلاگ ما بخوانید

نرم افزار طراحی جواهرات مورد نیاز خود را پیدا کنید

نرم افزار طراحی جواهرات مورد نیاز خود را پیدا کنید

 

شما می توانید تقریبا همه چیز را با چاپ سه بعدی ایجاد کنید. شما می توانید به بسیاری از مواد چاپ دسترسی داشته باشید. شما امکان چاپ انواع پلاستیک یا رزین های مختلف، بلکه فلزات را نیز دارید. به عنوان یک حقیقت، حتی ممکن است جواهرات با استفاده از چاپ سه بعدی ایجاد کنید. وقتی جواهرات را می سازید، به دقت نیاز دارید و باید از بهترین تکنولوژی استفاده کنید. به عنوان مثال، Binder Jetting و Wax Casting برای جواهرات چاپ 3D بسیار مفید هستند. ما می توانیم این کار را با استفاده از پرینتر های حرفه ای ExOne و ProJet 3500 CPX HD انجام دهیم که کارهای فلزی 3D خود را از جمله طلا و جواهر چاپ می کند. برای چاپ جواهرات سه بعدی، ابتدا باید روی یک فایل 3D کار کنید و یک مدل سه بعدی برای جواهرات خود با نرم افزار D3ایجاد کنید. مبتدی یا با تجربه، لزوما برنامه ای است که نیازهای شما و سطح تخصص شما را برآورده می کند. ما به شما در پیدا کردن نرم افزار مورد نیاز خود را با بهترین نرم افزار طراحی جواهرات کمک می کنیم.

هر آنچه که شما در حال برنامه ریزی برای خلق آن هستید،  باید از یک نرم افزار طراحی 3CAD برای ساخت یک فایل 3D استفاده کنید. شما ممکن است مبتدی یا با تجربه و یا یک جواهر ساز حرفه ای یا یک هنرمند و یاممکن است درحد سرگرمی باشد. هر کسي که هستيد، CAD لزوما برنامه اي است که نيازهاي شما را برآورده مي کند و به شما کمک مي کند تا جسم خود را طراحي کنيد. برای ایجاد طلا و جواهر، این روند همان است، شما نیاز به یک نرم افزار CAD طلا و جواهر برای شکل دادن مدل های دقیق، با بسیاری از ابزار.

شما می خواهید اشکال ارگانیک ایجاد کنید؟ شما می خواهم به 3D جواهر هندسی را چاپ کنید؟ هر چیزی ممکن است، و ما مطمئن هستیم که یک برنامه برای شما وجود دارد، که به شما کمک خواهد کرد که کاملا طلا و جواهر 3D خود را طراحی کنید! در این قسمت، شما می توانید برخی از نرم افزارهایی که برای طراحی جواهرات طراحی شده اند، پیدا کنید. دیگران مدل سازی 3D یا نرم افزار مجسمه سازی است که همچنین می تواند به شما برای ایجاد طرح های چشمگیر برای جواهرات شما کمک کند.

RhinoGold:

اگر کمی درباره مدل سازی 3D بدانید، مطمئنا Rhino3D را می شناسید. این معماری یا طراحی صنعتی بسیار محبوب است و می تواند به شما در ایجاد مدل های پیچیده و دقیق کمک کند. نسخه های متعددی در دسترس هستند و یکی از آنها برای شما جالب خواهد بود اگر بخواهید طراحی های طلا و جواهر را انجام دهید RhinoGold نامیده می شود. این نرم افزار به طراحی طلا و جواهر اختصاص داده شده است و به شما امکان می دهد طلا و جواهر بسیار دقیق را ایجاد کنید.

matrix
matrix

شما انتخاب زیادی از قطعات جواهرات را انجام دادید و می توانید آنها را ترکیب کنید. شما می توانید هر چیزی که می خواهید را انجام دهید مانند حلقه های بدن، گوشواره، دستبند، هالو، آویز، باند های ابدی و غیره. شما همچنین می توانید طلا و جواهر خود را از ابتدا با چندین ابزار ارائه شده توسط RhinoGold ایجاد کنید تا یک طراحی منحصر به فرد ایجاد کنید! ماژول مدل سازی و ماژول حکاکی شامل می شود، این باعث می شود RhinoGold یک نرم افزار کارآمد برای ایجاد مدل سه بعدی طلا و جواهر شما باشد.

Matrix:

اگر شما حرفه ای هستید و در صنعت طلا و جواهر کار می کنید، ممکن است این نرم افزار Matrix را بشناسید. این یک ابزار محبوب و کارآمد برای طراحی جواهرات چاپ 3D است. ماتریکس ایده آل است اگر می خواهید یک پروژه را از ابتدا شروع کنید. این برنامه CAD به طور خاص برای ساخت جواهرات طراحی شده است، اما شما نیاز به کمی تجربه برای استفاده از این به عنوان یک ابزار پیچیده است. این دارای مزایای مشابه Rhino است، اما رابط کاملا برای جواهرات ساخته شده است. علاوه بر این، شامل سازندگان گام به گام برای کمک به کشف خلاقیت شما است.

3Design:

 

3Design همچنین یک نرم افزار CAD است که به طور کامل به طراحی جواهرات اختصاص یافته است. با استفاده از این برنامه می توانید هدف ایجاد اشیاء بسیار دقیق 3D را ایجاد کنید. این اجازه می دهد تا شما عکس های واقعی از مدل های 3D خود را قبل از چاپ آن ببینید. شما می توانید رندر واقع بینانه را بدست آورید زیرا این نرم افزار CAD جواهرات با تکنولوژی گرافیکی بازی های ویدئویی الهام گرفته شده است. به عنوان رابط آن کاملا بصری است، آن را آسان با یادگیری کمی آموزش بدون شک این نرم افزار CAD در حال پیشرفت روش های تولید خود برای گرفتن جواهرات کامل 3D چاپ شده است. این شامل بسیاری از ابزار دقیق است که برای ایجاد میکرو بنا یا سنگ برای مثال مفید است.

.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده. شما اولین نفری باشید که درباره این مطلب نظر می دهد.
ارسال یک دیدگاه

ارسال یک دیدگاه

رفتن به نوارابزار